“Elu Kutse” on inspireeriv ja sisekaemuslik muusikaline ja sõnaline jutustus elu kuulamisest. Meeltlahutava, kuid ka mõtlema paneva sisuga viib see sind teekonnale oma mõtetesse, tunnetesse ja tajudesse ja paneb esitama küsimusi: Kas paneme tähele, kuidas elu meiega suhtleb ja mida ta meile öelda tahab? 

Esitus koosneb Johannes Mengeli lugudest ja Vaiko Hanssoni muusikast.

Johannes Mengel

Johannesel on elu kuulamine olnud teadlikuks püüdluseks ja praktikaks mitmeid aastaid, mis on toonud väga huvitavaid seiklusi ja kogemusi tema ellu. Milliseks võib kujuneda meie elutee kui õpime seda looma koostöös elu endaga? Johannes jagab inspireerivaid ja liigutavaid lugusid oma kogemustest ja suhtest eluga ja milliste arusaamisteni on elu kuulamine teda viinud.

Vaiko Hansson

Vaiko loomingut võib kirjeldada kui muusikat, mille kuulamine aitab Sul kuulda iseennast. See aitab saada kontakti enda tunnete ja mõtetega, mida oma igapäevatoimetuste keskel ei pruugi me tähele pannagi. Vaiko ise ütleb, et ta ei loo seda muusikat, vaid lihtsalt paneb kirja, olles ise tihti sama palju kuulaja rollis nagu seda on publik.